hlavní strananabídkaspeciální projekty

speciální projekty

Vybrané televizní stanice portfolia Atmedia nabízí spojení s diváky v rámci speciálních projektů a netradičních řešení. Tyto projekty umožňují klientům posílit značku a povědomí o produktech v perfektním zacílení.

Díky sponzoringu lze  klienta spojit s konkrétním pořadem nebo pro něj vytvořit po vzájemné komunikaci pořad na míru i sérii minipořadů. Rozmanité jsou také možnosti komunikace v rámci jednotlivých pořadů a možnosti kreativního zpracování v různých úrovních, ať jde o soutěže, animované injektáže v pořadech, stejně tak v rámci pořadů umístěné reportáže související se značkou klienta, nebo poutavé využití product placementu.

Velmi bohaté zkušenosti se speciálními projekty může nabídnout stanice Disney Channel. Rozšířené možnosti mohou nabídnout také sportovní stanice i stanice Minimax.

Kromě samotného sponzoringu, který umožňuje spojení značky s konkrétním pořadem, lze domluvit i větší interaktivní projekt, který může zahrnovat komplexní celek: reklamní spoty se soutěží, soutěž na webu vše doplněné sponzoringem.