Váš partner ve světě tematických televizí

Společnost Atmedia Czech s.r.o. je obchodní zastupitelství téměř 30 tematických televizních stanic, jež na českém trhu působí od roku 2008. Zabývá se prodejem televizní reklamy a na našem trhu zastupuje lokální i většinu mezinárodních televizních stanic z televizních skupin, jako jsou AMC Networks, Warner Bros. Discovery, The Walt Disney Company, Sony Pictures Television nebo slovenská JOJ. V roce 2010 uvedla Atmedia na trh jedinečný způsob prodeje reklamního prostoru prostřednictvím prodejních balíčků.

Do našeho týmu v současnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici

Analytik televizního trhu (Researcher)

Co vás čeká:

  • Každodenní úzká spolupráce a komunikace s dalšími členy oddělení Research & Marketing a Channel Account
  • Pravidelné zpracovávání a kontrola reportů sledovanosti zastupovaných televizních stanic, správa kontaktů příjemců reportů sledovanosti
  • Pravidelná tvorba a kontrola odhadů sledovanosti zastupovaných televizních stanic pro účely výpočtu velikosti reklamního prostoru nabízeného zadavatelům reklamy
  • Komplexní zpracovávání a interpretace výsledků z výzkumu atmedia index, který se věnuje hodnocení televizních stanic na českém trhu a který mapuje český trh tzv. VOD služeb (videa na vyžádání)
  • Tvorba komplexních analýz českého televizního trhu, vyvozování závěrů, hledání řešení
  • Budování povědomí televizních stanic na českém trhu, zejména v B2B sféře (tvorba obchodní nabídky, psaní newsletterů, organizace různých akcí, soutěží atp.)
  • Psaní a kreativní zpracování tiskových zpráv a odborných článků věnujících se oblasti trendů ve sledování televizního a video obsahu
  • Pravidelná a kreativní komunikace na sociálních sítích, správa webových stránek
  • Budování povědomí o značce Atmedia jako odborníka na český televizní trh a tematické televizní stanice
  • Spolupráce na rozvoji nových projektů s cílem budovat značku Atmedia a přinášet nové finanční příjmy
  • Aktivní sledování mediálního trhu a jeho vývoje

Co od vás očekáváme?

  • Ukončené vysokoškolské studium se zaměřením na média, reklamu, marketing nebo komunikaci je preferováno, není však podmínkou
  • Pracovní zkušenosti na podobné pozici a zájem o mediální oblast výhodou
  • Plynulou znalost českého nebo slovenského jazyka
  • Plynulou znalost angličtiny (slovem i písmem)
  • Velmi dobré analytické a matematické dovednosti
  • Velmi dobrou znalost Microsoft Office včetně aplikace Outlook, Word, PowerPoint a obzvláště znalost Microsoft Excel (práce se vzorci, kontingenčními tabulkami atp.)
  • Schopnost komunikovat jasně a stručně – emailem, telefonicky i osobně
  • Vynikající organizační schopnosti a dobré komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
  • Iniciativní osobnost s pozitivním a aktivním přístupem k hledání řešení
  • Samostatnost, schopnost rozhodovat
  • Aktivní zájem o mediální trh a reklamu

Co vám nabízíme?

  • Motivující platové ohodnocení + balíček benefitů
  • Moderní prostředí a otevřenou firemní kulturu
  • Možnost profesního rozvoje a růstu
  • Práci na plný pracovní úvazek
  • Možnost trávit část pracovního týdne na home office
  • Možnost pořízení MultiSport karty
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost zahrát si s kolegy stolní fotbálek nebo šipky
  • Plnou podporu při profesním rozvoji a vzdělávání (např. jazykové kurzy)
  • Nástup možný ihned
  • Práci v centru města (blízko Václavského náměstí)

Kontakt:
Nahoru