Váš partner ve světě tematických televizí
Máte nadšení pro mediální trh a nechybí vám smysl pro detail? Pak hledáme právě Vás!

A kdo vlastně jsme?

My v Atmedia se zabýváme prodejem televizní reklamy a zastupujeme na českém televizním trhu většinu mezinárodních televizních stanic, včetně Fox International Company, Sony Pictures Television Network a Disney Television Group, a také řadu českých televizních stanic.

Jsme mladí, energičtí a zanícení do své práce. Podporujeme nápady, nové myšlenky, nebojíme se změny, protože skrz ni rosteme, a hlavně – tvoříme partu, která tvrdě maká, abychom se posouvali dále.

O čem to tedy je?

Posily naléhavě potřebujeme v našem týmu plannerů, jejichž náplní práce je správa a plánování reklamních kampaní. Nudit se tady rozhodně nebudete. Stanete se pravou rukou pro komunikaci s klienty a nevyhnete se ani komunikaci s mediálními agenturami. Nemusíte hned všechno umět, musíte však mít chuť se rychle učit! Se vším vám na začátku rádi pomůžeme, pak už to bude hodně o vás i na vás.

Co vás čeká a rozhodně nemine?

 • Booking reklamních kampaní a jejich správa – vše jednoduše musí probíhat podle plánu, proto potřebujeme někoho, kdo bude mít vše pod palcem.
 • Kooperace s naším obchodním týmem na denní bázi, protože plánování a nastavování kampaní se jich taky hodně týká.
 • Dennodenní kontakt a udržování kontaktů s klienty a agenturami, které s Atmedia spolupracují.

 Čím dostanete vy nás?

 • Máte minimálně středoškolské vzdělání a byl/a jste alespoň 1 rok na stejné nebo obdobné pozici, nebo jste pracoval/a v administrativním prostředí back officu, či v client servisu.
 • Pokud jste již na poli reklamy, médií či marketingu strávil/a nějaký ten čas, bude to pro vás jedno velké plus.
 • Samostatnost vám není vzdálená a jste mistr v určování si priorit. Hledáme totiž kolegu, který umí dotahovat věci do konce a umí se zorientovat, když řeší milion věcí najednou.
 • „Ne“ pro vás není odpověď a jste pozitivní osobnost, která je zároveň důvěryhodná a organizovaná. Jste prostě člověk, který je taky tak trochu puntičkář.
 • Spolehlivost, pečlivost a zaměření na detail jsou vaše druhé „já“, jste týmový hráč, máte profesionální vystupování, a přicházíte do práce s dobrou náladou.
 • Máte chuť se neustále učit – tuto práci nemůže dělat někdo, kdo spí rád na vavřínech. Kromě toho vše, co budete pro práci u nás potřebovat, vás rádi naučíme.
 • Angličtinu ovládáte na také úrovni, že pro vás nebude problém jednat s klientem písemně i ústně.
 • Máte kamarádský vztah s prací s MS Office (hlavně s Excelem).

Čím bychom vás mohli dostat my?

 • Jelikož je každý člen našeho týmu klíčovou osobou Atmedia, vážíme si jeho práce a dokážeme jí náležitě odměnit – kromě zajímavé práce na HPP ve stabilní společnosti, je samozřejmostí finanční ohodnocení i balíček benefitů.
 • Můžete se těšit na dovolenou, stravenky, multisportku, možnost jazykového kurzu a nekončící přísun čerstvého kafe.
 • Dostaneme vás do centra dění nejenom na mediálním trhu, ale i lokalitou naší kanceláře v centru Prahy. Nejsme žádný korporát, ale díky povaze našeho byznysu je pracovní doba od 09:00 do 17:00.
 • A třešnička na dortu? Možnost růstu v mezinárodním pracovním prostředí plném lidí, kteří si zakládají na kultuře otevřené komunikace a vzájemné výměně zkušeností.

Zaujalo vás to? Myslíte, že bychom si rozuměli?

Tak nám jednoduše napište v čem jste dobrý nebo co vás baví a pojďte s námi posouvat věci kupředu. Pošlete své CV nebo odkaz na LinkedIn a pár řádků o tom, jak moc si myslíte, že splňujete naše představy o ideálním kandidátovi.

Rádi vás poznáme osobně a poskytneme vám veškeré detaily, které potřebujete k rozhodnutí, jestli jsme pro vás to pravé. A také my chceme vědět, jestli vám sedne naše firma. Poslední krok je …

Email pro vaše CV: .

Nahoru