Váš partner ve světě tematických televizí

Rodinná televizní stanice se českým divákům představila loni na podzim Soudní síní. Celodenní průměrný podíl na sledovanosti dosahuje 1 %. Televizní stanici ze slovenské skupiny JOJ zastupuje na českém trhu společně s její sesterskou JOJ Cinema mediální zastupitelství Atmedia.

Jsme rádi, že se televizní skupina JOJ rozhodla při vstupu na český trh spolupracovat právě se společností Atmedia,“ říká Michaela Vasilová, Managing Director Atmedia. „JOJ Family se za první rok vysílání etablovala ve stabilní televizní stanici, která si našla své věrné diváky. Často se jedná o diváky vyhledávané zadavateli televizní reklamy, pro které jsou atraktivní cílovou skupinou.“  Oblibu si televizní stanice získala u žen mezi 35–54 lety žijící ve městech s více než 20 tisíci obyvateli. Jsou mezi nimi především matky, které jsou se svými dětmi doma.

JOJ Family se českým divákům představila 5. září 2016 v 16.00 pořadem Soudní síň, který k televizním obrazovkám přilákal první diváky. Od té doby si ji ve svých obývacích pokojích naladilo již 6,5 milionu diváků (Reach ´000, CS 4+), což je 67 % všech diváků (Reach %, CS 4+).

Plnoformátová televizní stanice JOJ Family cílí na celou rodinu již svým názvem. Kvalitní programové schéma, které stojí na česko-slovenských formátech, slovenské produkci i české klasické tvorbě, oslovuje měsíčně 2,4 milionu diváků (Reach ´000, CS 4+). Celodenní podíl na sledovanosti dosahuje 1 % (Share %, CS 15+). Vůbec nejsledovanějším pořadem je V sedmém nebi, u diváků bodují Třetí patro, Žena za pultem, Chlapci a chlapi, Plechová kavalerie nebo Synové a dcery Jakuba skláře.

JOJ Family

Po úspěchu československých filmů Tchán, Čas pracuje pro vraha nebo trilogie Bouřlivé víno, Zralé víno a Mladé víno se JOJ Family rozhodla přinést svým divákům další filmy ze 70. a 80. let také po letních prázdninách. V podzimním programovém schématu se objeví takové filmy jako Kalamita s Bolkem Polívkou v hlavní roli, Čas sluhů s Ivanou Chýlkovou a Karlem Rodenem, Petrolejové lampy s Ivou Janžurovou anebo Skalpel, prosím s Miroslavem Macháčkem.

Diváci JOJ Family se mohou těšit také na seriál Ve jménu zákona, jenž přinese každý všední den v 17.00 napínavé kriminální případy. Sobotní večery budou patřit italskému herci Paolo Villaggiovi, představiteli legendárního účetního Uga Fantozziho ze série filmů Maléry pana účetního. A zkrátka nepřijdou ani nejmenší televizní diváci, pro které jsou připraveny pohádky Deváté srdce, Kočičí princ nebo Malá mořská víla.

JOJ Family si může naladit na klasickou pozemní anténu až 95 % obyvatel České republiky, šířena je v celostátním multiplexu 4. Na svých televizních obrazovkách ji najdou také zákazníci satelitních, kabelových a IPTV operátorů.

Líbil se vám článek? Pošlete ho do světa!
Podobné články

#cislotydne: Srpen 2021

Logisticky náročný prázdninový režim pro všechny rodiče skončil a děti se rozutekly do škol. Nejen dětem, ale také televizním stanicím zase začíná hlavní sezóna a u nás bude rozhodně na co koukat! Filmy, seriály, dokumenty, hudba nebo life-style jsou náš…

Kowalczyk z polské TVP: Televizní reklama zůstává nejefektivnějším nástrojem k oslovení velkého množství potenciálních zákazníků.

Přinášíme vám druhou část rozhovoru s Wojciechem Kowalczykem, zástupcem ředitele pro prodej reklamy v marketingovém oddělení polské veřejnoprávní televize TVP. Rozhovor, který je součástí série videí pod značkou Atmedia Insight: Expert Talks, s ním vedla Michaela Vasilová, Managing Director v naší společnosti. Wojciech…

Téměř polovinu času před televizními obrazovkami věnují Češi seriálům a filmům

Čeští televizní diváci trávili v prvním pololetí letošního roku před televizními obrazovkami v průměru 3 hodiny a 55 minut denně.[1] Nejčastěji v televizi sledovali seriály a filmy, jež tvořily téměř polovinu veškerého času tráveného před televizními obrazovkami. Celosvětová pandemie covid-19…
Nahoru