Váš partner ve světě tematických televizí

Atmedia Czech s.r.o.
Společnost Atmedia Czech s.r.o. je obchodní zastupitelství téměř 30 tematických televizních stanic, jež na českém trhu působí od roku 2008. Zabývá se prodejem televizní reklamy a na našem trhu zastupuje lokální i většinu mezinárodních televizních stanic z televizních skupin, jako jsou AMC Networks, Warner Bros. Discovery, The Walt Disney Company, Sony Pictures Television nebo slovenská JOJ. V roce 2010 uvedla Atmedia na trh jedinečný způsob prodeje reklamního prostoru prostřednictvím prodejních balíčků.

Do našeho týmu v současnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici

PLÁNOVAČ TELEVIZNÍCH KAMPANÍ (TRAFFIC / BOOKING EXECUTIVE)

Co vás čeká?

  • Plánování televizních reklamních kampaní
  • Správa televizních reklamních kampaní
  • Správa celého procesu rekonciliace
  • Organizační komunikace s klienty
  • Spolupráce s obchodním oddělením

Co od vás očekáváme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost práce s MS Office (pokročilá úroveň Microsoft Excel)
  • Samostatnost
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Plynulou znalost angličtiny (slovem i písmem)
  • Zkušenosti z mediálního trhu výhodou, ne podmínkou
  • Analytické myšlení

Co vám nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení + balíček benefitů
  • moderní prostředí a otevřenou firemní kulturu
  • možnost profesního rozvoje a růstu
  • práci na plný pracovní úvazek
  • možnost trávit část pracovního týdne na home office
  • možnost pořízení MultiSport karty
  • příspěvek na stravování
  • plnou podporu při profesním rozvoji a vzdělávání
  • nástup možný ihned (případně dle domluvy)
  • práci v centru města (blízko Václavského náměstí)
Informace o pozici
Místo pracoviště: Krakovská 1392/7, Praha – Nové Město
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity:  Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (výborná)
Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontakt:

Monika Černá

+420 733 782 352

Nahoru