Atmedia
Už 15 let jsme vašimi partnery ve světě tematických televizí

Provozujete televizní stanici? Získejte lepší příjmy z prodeje reklamního prostoru. Přečtěte si pět výhod, díky nimž docílíte vyšších zisků.

1) Prodej

Využijte výhody a dlouholeté zkušenosti nezávislého mediálního zastupitelství na českém trhu. Zužitkujte náš přehled o trhu i jeho směřování. Od roku 2009 v Česku budujeme obsáhlou síť kontaktů a zadavatelů TV reklamy.

V současnosti zájemcům o televizní reklamu poskytujeme desítky reklamních formátů, máme zkušenosti s realizací kampaní.

Každému klientovi sestavujeme televizní kampaň individuálně, na míru potřebám, aby byl spokojen s výsledky a efektivity TV kampaní využíval opakovaně. Třeba i na vaší televizní stanici.

2) Technické specifikace

Pomůžeme vám s technickým nastavením stanice pro vysílání reklamy, vyladíme breakpattern, log, ftp i další potřebné součásti. Seznámíme vás s technickými parametry kvalitních spotů, obeznámíme se zákonnými limity při provozování reklamních kampaní.

K dispozici máte podporu při plánování a dodávání televizních spotů. Společně s vámi nabídneme inzerentům a zadavatelům reklamy kvalitní, efektivní služby.

3) Měření výkonu – mějte přehled

Poradíme vám, proč a jak vstoupit do projektu TV metrového měření, umožníme monetizovat vysílací prostor vaší televizní stanice, pomůžeme s navyšováním zisku.

Jsme řádným členem Asociace televizních organizací (ATO). Vaše nabídka reklamního prostoru bude mít na televizním mediálním trhu dobrou pozici.

4) Analýzy – získejte čísla z trhu

Pravidelně pro své partnery připravujeme reporty sledovanosti a přehledy obchodních ukazatelů. Sestavíme vám podklady při změnách programů, pomůžeme vstoupit na trh.

Predikujeme vývoj sledovanosti TV stanic, aby reklamní prostor u vás zadavatelé reklamy využívali co nejefektivněji. Podpoříme prodej reklamy u vás – známe televizní diváky, jejich zájmy, víme, co nakupují a dělají ve volném čase.

5) Marketing – buďte na trhu vidět

Svým partnerům pomáháme také s propagací, podpoříme i vaši TV stanici a aktivity. Pořádáme tiskové konference pro odbornou veřejnost, média a tisk – budete na trhu lépe vidět.

Vaše služby představíme potenciálním zájemcům – zadavatelům reklamy, klientům, mediálním agenturám. Vydáváme tiskové zprávy o sledovanosti a novinkách, publikujeme odborné články.

Pravidelně představujeme novinky zastupovaných tematických stanic. Poradíme vám, jak vaši TV stanici promovat, jakým způsobem komunikovat s diváky.

Dlouhodobě pečujeme o segment tematických TV stanic, sledujeme trendy, známe nové divácké preference.

Nahoru