Váš partner ve světě tematických televizí

Březen, k televizi vlezem. Tak by se dala upravit známá pranostika, protože televizní sledovanost i v březnu lámala rekordy. Také nám se dařilo. Opět jsme překonali 5% hranici podílu na sledovanosti a jsme rádi, že se tematické stanice těší stále větší oblibě.

Nejen v Česku je sledovanost na vysoké úrovni. V loňském „lockdownovém“ roce rostla televizní sledovanost také v ostatních zemích regionu. Třeba takoví Maďaři sledovali televizi v průměru téměř 5 hodin denně. Kromě času u obrazovky je důležitý také divácký zásah. Víte vlastně, kolik Čechů sleduje denně televizi? To budete koukat!

Role tematických stanic je stále větší. Jak se rozšiřuje nabídka placené televize, domácnosti přijímají stále více televizních stanic. Až třetina českých domácností jich přijímá více než 51.

Letošní sezona Formule 1 se prvním závodem v Bahrajnu rozjela velkolepě. Přímé přenosy můžete sledovat pravidelně na stanici Sport 1 a připojit se tak k dalším 5 % diváků, kteří si po nedělním obědě rádi odpočinou sledováním nablýskaných supersportů.

Duben, ještě tam budem…? Byli bychom samozřejmě rádi, ale pokud to už situace dovolí, vyrazte s přáteli ven. Třeba na pivo, kávu nebo na kolo. Už je to fakt potřeba. Vaše Atmedia

previous arrow
next arrow
Slider


Sledujte nás také na Linkedinu a Twitteru a neuteče vám žádná novinka ze světa televize!

Líbil se vám článek? Pošlete ho do světa!
Podobné články

Atmedia Insight: Expert Talks

Atmedia Insight: Expert Talks je nový seriál rozhovorů, ve kterých se ptáme zástupců televizních stanic a dalších osobností z televizního a mediálního prostředí na vše kolem televize. Obsahem je především vývoj televizní sledovanosti, nové trendy ve sledování televize, budoucnost lineární…

Ještě letos spustíme sportovní stanici, budeme lákat na lokální sport, říká Martin Heržo z JOJ

Diváci objevili kouzlo televize i mimo Vánoce. Letos plánujeme spustit vlastní sportovní kanál i VOD službu, říká Martin Heržo, obchodní ředitel TV skupiny JOJ v první části rozhovoru s Michaelou Vasilovou, výkonnou ředitelkou naší společnosti. Rozhovor je součástí našeho nového…

Čísla týdne

Každý týden vám přinášíme informace a zajímavosti z českého televizního trhu. V jednoduchých infografikách se věnujeme různým tématům od televizní sledovanosti přes tematické stanice až po divácké návyky. Vše na jednom místě a přehledně!
Nahoru