Váš partner ve světě tematických televizí

Do nového roku jsme již naplno vykročili a servírujeme vám nová čísla týdne pro rok 2021. Co ale bylo na našem Atmedia menu v prosinci?

Jako předkrm jsme vám místo tradičního kuby připravili informace o vývoji vysoké televizní sledovanosti od září do listopadu. Před rybí polévkou jsme vás ještě upozornili, kolik televizních diváků si zapne o svátcích televizi. No, budete překvapeni, kolik vás je!

Nakonec jsme vám po kaprovi předložili pořádné ohlédnutí za naším rokem 2020. Oslovili jsme 8 milionu diváků, dosáhli jsme na historický podíl na sledovanosti a zvedli jsme i počet stanic v našem portfoliu.

Jo a snad z toho některým fanouškům Formule 1 nezaskočí kost, ale na přenosy na stanicích Sport 1 a Sport 2 jich v roce 2020 koukalo fakt hóóódně vysoké číslo. Kolik? To najdete také v našem prosincovém servisu.

Snad jste si pochutnali a moc jste se přes svátky nepřejedli. Budeme rádi, když nás budete číst a sledovat i v novém roce. Třeba na našem atblogu, Twitteru nebo Linkedinu.

Vaše Atmedia

previous arrow
next arrow
Slider


Sledujte nás také na Linkedinu a Twitteru a neuteče vám žádná novinka ze světa televize!

Líbil se vám článek? Pošlete ho do světa!
Podobné články

Čísla týdne roku 2020

Každý týden roku 2020 jsme vám přinášeli informace a zajímavosti z českého televizního trhu. V jednoduchých infografikách jsme se věnovali různým tématům od televizní sledovanosti přes tematické stanice až po divácké návyky. Kolik dětí sleduje pravidelně televizi, ve kterém kraji…

Čísla týdne

Každý týden vám přinášíme informace a zajímavosti z českého televizního trhu. V jednoduchých infografikách se věnujeme různým tématům od televizní sledovanosti přes tematické stanice až po divácké návyky. Vše na jednom místě a přehledně!

Atmedia televizní rok 2020 v infografikách

Po nejúspěšnějších číslech týdne vám přinášíme také výběr našich infografik. Letošní trendy a informace ze světa televize v jednoduché a srozumitelné formě. To vše teď pěkně na jednom místě. Celá infografika ZDE Celá infografika ZDE Celá infografika ZDE Celá infografika…
Nahoru