Váš partner ve světě tematických televizí

Do nového roku jsme již naplno vykročili a servírujeme vám nová čísla týdne pro rok 2021. Co ale bylo na našem Atmedia menu v prosinci?

Jako předkrm jsme vám místo tradičního kuby připravili informace o vývoji vysoké televizní sledovanosti od září do listopadu. Před rybí polévkou jsme vás ještě upozornili, kolik televizních diváků si zapne o svátcích televizi. No, budete překvapeni, kolik vás je!

Nakonec jsme vám po kaprovi předložili pořádné ohlédnutí za naším rokem 2020. Oslovili jsme 8 milionu diváků, dosáhli jsme na historický podíl na sledovanosti a zvedli jsme i počet stanic v našem portfoliu.

Jo a snad z toho některým fanouškům Formule 1 nezaskočí kost, ale na přenosy na stanicích Sport 1 a Sport 2 jich v roce 2020 koukalo fakt hóóódně vysoké číslo. Kolik? To najdete také v našem prosincovém servisu.

Snad jste si pochutnali a moc jste se přes svátky nepřejedli. Budeme rádi, když nás budete číst a sledovat i v novém roce. Třeba na našem atblogu, Twitteru nebo Linkedinu.

Vaše Atmedia

previous arrow
next arrow
Slider


Sledujte nás také na Linkedinu a Twitteru a neuteče vám žádná novinka ze světa televize!

Líbil se vám článek? Pošlete ho do světa!
Podobné články

Přichází další fáze streamovací války. Co na to český trh?

Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney+, Apple TV+, Discovery+, Paramount+ a další. Služeb nabízejících videa na vyžádání je stále víc, přičemž jednotliví hráči na trhu se snaží zvýšit počet předplatitelů a udržet si ty stávající. Streamovací válka, o které se…

#cislotydne: Květen 2021

Nejvhodnějším úborem pro květnovou degustaci na zahrádkách byly bunda a čepice. Teď už se ale blýská na lepší časy a spolu s restauracemi se otevřelo také teplejší počasí. Ještě než vyrazíte ven, přečtěte si náš souhrn čísel týdne za květen.…

Živý sport se opět vrací na televizní obrazovky

Minulý rok byl pro sportovní svět náročný. Kvůli pandemii koronaviru byla pozastavena řada domácích i světových soutěží, posunula se Olympiáda v Tokiu a některé eventy byly dokonce zrušeny úplně. Letos už je situace jiná. Většina sportovních událostí se vrací a…
Nahoru