Váš partner ve světě tematických televizí

Dneska začneme trochu netradičně a připomeneme si slavný citát od amerického státníka Benjamina Franklina. Ten řekl, že na světě jsou jen dvě jistoty – vánoční reklamy v říjnu a pravidelný souhrn čísel týdne od Atmedia. No dobře, v dnešní době fake news nemůžete věřit úplně všemu, ale číslům, která vám každý týden předkládáme, ano. Tak se pojďte podívat, co jsme si připravili tentokrát.

Velkým tématem byla odložená sledovanost, která poprvé v historii překonala 10% hranici. Lidé se zkrátka rádi koukají na oblíbené pořady, kdy sami chtějí, a je to tak dobře. Asi nebude překvapením, že největšími fanoušky zpětného sledování jsou mladí lidé. Kolik procent tvoří odložená sledovanost u nich? Hodně! Cestovat za hranice je dnes sice dost omezené, ale my vás tam vezmeme. Podíváme se totiž i na to, jak jsou na tom s odloženou sledovaností ostatní evropské země.

Po úspěšném US Open vyvrcholila tenisová sezona turnajem Roland Garros a my jsme byli u toho. Respektive sportovní stanice Eurosport1 z našeho portfolia. Kolik fanoušků si turnaj zapnulo? Raketa!

A blížíme se do finiše. Ve třetím kvartálu jsme historicky poprvé překonali 5% podíl na sledovanosti. Díky rozšíření portfolia a rostoucí sledovanosti našich stanic je to standard, na který se dobře zvyká 🙂 No schválně, mrkněte, co jsme si pro vás připravili za novinky v nové obchodní nabídce pro rok 2021.

Vaše Atmedia

previous arrow
next arrow
Slider


Sledujte nás také na Linkedinu a Twitteru a neuteče vám žádná novinka ze světa televize!

Líbil se vám článek? Pošlete ho do světa!
Podobné články

#cislotydne: Srpen 2021

Logisticky náročný prázdninový režim pro všechny rodiče skončil a děti se rozutekly do škol. Nejen dětem, ale také televizním stanicím zase začíná hlavní sezóna a u nás bude rozhodně na co koukat! Filmy, seriály, dokumenty, hudba nebo life-style jsou náš…

Kowalczyk z polské TVP: Televizní reklama zůstává nejefektivnějším nástrojem k oslovení velkého množství potenciálních zákazníků.

Přinášíme vám druhou část rozhovoru s Wojciechem Kowalczykem, zástupcem ředitele pro prodej reklamy v marketingovém oddělení polské veřejnoprávní televize TVP. Rozhovor, který je součástí série videí pod značkou Atmedia Insight: Expert Talks, s ním vedla Michaela Vasilová, Managing Director v naší společnosti. Wojciech…

Téměř polovinu času před televizními obrazovkami věnují Češi seriálům a filmům

Čeští televizní diváci trávili v prvním pololetí letošního roku před televizními obrazovkami v průměru 3 hodiny a 55 minut denně.[1] Nejčastěji v televizi sledovali seriály a filmy, jež tvořily téměř polovinu veškerého času tráveného před televizními obrazovkami. Celosvětová pandemie covid-19…
Nahoru