Váš partner ve světě tematických televizí

Děti se rozeběhly do škol a jejich rodiče si zvykají na poprázdninový režim. I tak si ale najdou dostatek času na odpočinek u televize. Mladí rodiče s dětmi totiž tráví u televize téměř 3 hodiny denně. Ovšem bezdětní mileniálové televizi také sledují! Denně si ji zapne téměř 60 % z nich a týdně již valná většina.

V srpnu jsme se také věnovali tomu, co Češi v televizi sledují. Nejen, že jsme o tom vydali článek, ale také jsme se nejsledovanějším žánrům věnovali v číslu týdne. Jaké vedou? Podívejte se.

No a na závěr pochvala. Jenže tentokrát to nebude jen tak obyčejné poplácání. My jsme totiž v červenci poprvé v historii překonali 5% hranici podílu na sledovanosti! A nechceme samozřejmě nic naznačovat, ale prozradíme, že v srpnu jsme v krasojízdě pokračovali. O tom ale až příště. Tak vám přejeme poklidný návrat z chat, moří a karantén a nezapomeňte mít roušky vždy při ruce.

Vaše Atmedia

previous arrow
next arrow
Slider


Sledujte nás také na Linkedinu a Twitteru a neuteče vám žádná novinka ze světa televize!

Líbil se vám článek? Pošlete ho do světa!
Podobné články

Čísla týdne

Každý týden vám přinášíme informace a zajímavosti z českého televizního trhu. V jednoduchých infografikách se věnujeme různým tématům od televizní sledovanosti přes tematické stanice až po divácké návyky. Vše na jednom místě a přehledně!

Prázdninové měsíce přály tematickým televizním stanicím

Tematické televizní stanice se během prázdnin těšily velkému zájmu, a to i přes to, že obecně Češi v letních měsících sledují televizi méně. „Diváci tematických televizních stanic tvoří specifickou skupinu, která často vyhledává konkrétní obsah a je svým televizním stanicím…

Jaký televizní obsah sledují Češi nejvíce?

Televize je v českých domácnostech stále hlavním médiem. Denně si ji zapne téměř 70 % obyvatelstva a jejím sledováním tráví přes 3,5 hodiny denně.[1] V posledních letech vznikla celá řada tematických televizních stanic, díky nimž mají nyní diváci na výběr…
Nahoru