Váš partner ve světě tematických televizí

Leden, to je měsíc předsevzetí a zvyku psát všude špatné datum. Taky je to ale měsíc ohlédnutí za uplynulým rokem a ani my Vás neochudíme o zajímavá čísla roku 2019. S námi se dozvíte, jaký podíl na trhu měly v roce 2019 jednotlivé televizní skupiny, kolik času před obrazovkou trávili diváci v minulém roce a které kategorie stanic zažívají divácký boom. Na závěr pak zapeklitá otázka, jaké dny v roce mají nejvyšší sledovanost? Všechna další Čísla týdne najdete samozřejmě na našem Linkedinu nebo na našem webu. Tak jdeme na to!

#cislotydne02

S novým rokem je čas na malé ohlédnutí. Takto si v roce 2019 rozdělily český televizní trh hlavní skupiny. Máme radost, že jsme mezi nimi vidět! Stále totiž roste náš podíl na trhu a s příchodem nových stanic společnosti Discovery ho již od nového roku opět zvyšujeme!


#cislotydne03

Že se dnes na televizi už nikdo nedívá? Ale kdepak. Čísla hovoří jasně! Televize je stále jedno z nejdůležitějších zařízení domácnosti, se kterým Češi tráví průměrně 3 hodiny a 42 minut denně.


#cislotydne04

Tematické stanice jsou v kurzu! Vyšší sledovanost hlásí především filmové a dokumentární stanice. Také proto jsme zvýšili meziročně svůj podíl na sledovanosti o 37 %.


#cislotydne05

Televize by klidně mohla být oficiálním sponzorem Vánoc. Alespoň podle výsledků sledovanosti. Na Štědrý den totiž k televizi usedá 4 z 5 Čechů. Spolu s Novým rokem a Silvestrem se pravidelně umisťují na bedně nejsledovanějších dní v roce.

Líbil se vám článek? Pošlete ho do světa!
Podobné články

#cislotydne: Srpen 2021

Logisticky náročný prázdninový režim pro všechny rodiče skončil a děti se rozutekly do škol. Nejen dětem, ale také televizním stanicím zase začíná hlavní sezóna a u nás bude rozhodně na co koukat! Filmy, seriály, dokumenty, hudba nebo life-style jsou náš…

Kowalczyk z polské TVP: Televizní reklama zůstává nejefektivnějším nástrojem k oslovení velkého množství potenciálních zákazníků.

Přinášíme vám druhou část rozhovoru s Wojciechem Kowalczykem, zástupcem ředitele pro prodej reklamy v marketingovém oddělení polské veřejnoprávní televize TVP. Rozhovor, který je součástí série videí pod značkou Atmedia Insight: Expert Talks, s ním vedla Michaela Vasilová, Managing Director v naší společnosti. Wojciech…

Téměř polovinu času před televizními obrazovkami věnují Češi seriálům a filmům

Čeští televizní diváci trávili v prvním pololetí letošního roku před televizními obrazovkami v průměru 3 hodiny a 55 minut denně.[1] Nejčastěji v televizi sledovali seriály a filmy, jež tvořily téměř polovinu veškerého času tráveného před televizními obrazovkami. Celosvětová pandemie covid-19…
Nahoru