Váš partner ve světě tematických televizí

Únor byl pro někoho možná tak trochu suchý, ale rozhodně nebyl suchý na informace o televizním trhu. První letošní Grand Slam nakonec v pořádku proběhl a nenechalo si ho na stanici Eurosport 1 ujít 367 tisíc diváků, kteří sledovali, jak si z něj devátou trofej odnesl Novak Djoković a podruhé zvítězila v Austrálii Naomi Ósakaová.

Televizní sledovanost byla loni takzvaně „v topu“ a téměř každý měsíc byla meziročně vyšší. Tento trend trvá i letos, o tom si ale povíme třeba příště. Kromě klasických čísel týdne jsme vydali také článek o nárůstu sledovanosti v ostatních zemích regionu. Najdete ho tady, tak na něj nezapomeňte!

Zatímco někteří od svých předsevzetí pomalu upouští, nebo již lockdownově rezignovali (na tom není nic špatného!), my si alespoň ta pracovní ještě ponechali. Chtěli jsme totiž letos držet náš podíl na sledovanosti nad 5 %, a zatím se nám to daří. Leden i únor tak hlásí odškrtnuto!

Přejeme vám, abyste současnou situaci přežili hlavně ve zdraví, předsevzetí počkají. Vaše Atmedia

previous arrow
next arrow
Slider


Sledujte nás také na Linkedinu a Twitteru a neuteče vám žádná novinka ze světa televize!

Líbil se vám článek? Pošlete ho do světa!
Podobné články

Čísla týdne

Každý týden vám přinášíme informace a zajímavosti z českého televizního trhu. V jednoduchých infografikách se věnujeme různým tématům od televizní sledovanosti přes tematické stanice až po divácké návyky. Vše na jednom místě a přehledně!

Covid-19: Česká ekonomika a televizní trh v době pandemie

Vyznat se dnes v nejrůznějších vládních opatřeních, výjimkách a ekonomické pomoci nemusí být úplně jednoduché. Zvlášť pro naše naše zahraniční klienty, kteří situaci v ČR sledují zpovzdálí. Od minulého roku tak pro televizní stanice v našem portfoliu připravujeme každý měsíc stručný souhrn dopadů…

Vydáváme Navigator – průvodce českým TV trhem

Připravili jsme již třetí vydání průvodce českým TV trhem – Atmedia Navigator. Cílem publikace je srozumitelnou a přehlednou formou seznámit čtenáře s českým TV trhem, jeho vývojem a fungováním od A do Z. [smartslider3 slider=27] „Od posledního vydání našeho Navigátoru…
Nahoru